Online op voorraad
- Thuisbezorgd
- gratis
- Vandaag besteld, woensdag 20 mei in huis
Niet verkrijgbaar in de winkel
Productomschrijving
- Stevige tuinstoel
- Zithoogte 44 cm, zitdiepte 43 cm
- Zitbreedte 42 cm, armleuninghoogte 62 cm
- Metalen frame voor stabiliteit
Comfortabel zitten, binnen en buiten
De Tuinstoel Kobi groen metaal geeft je meteen een comfortabele zitplek. Je gebruikt deze stoel in de tuin, op je terras of op je balkon. Ook binnen kan hij perfect dienen als extra zitplaats aan tafel of als praktische stoel in een hobbyruimte.
Afmetingen die aangenaam zitten
De zithoogte van 44 cm maakt dat je makkelijk gaat zitten en rechtop kan zitten aan tafel. Met een zitdiepte van 43 cm en een zitbreedte van 42 cm zit je stabiel en comfortabel. De armleuningen op 62 cm hoogte geven extra ondersteuning wanneer je langer blijft zitten.
Stevige basis en makkelijk te verplaatsen
Het metalen frame zorgt voor een stevige en stabiele constructie. Daardoor blijft de stoel goed staan tijdens gebruik. Dankzij het lichte ontwerp verplaats je hem eenvoudig van je terras naar je tuin of naar binnen wanneer dat nodig is.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 353594 |
| EAN | 8711297140981 |
| Gewicht product | 4100 gr |
| Hoogte product | 820 mm |
| Lengte product | 600 mm |
| Breedte product | 560 mm |
| Merk | Wakefield |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
